Ajánljuk azoknak, akik:
- most tervezik a HACCP rendszer bevezetését,
- már működtetik az élelmiszer-biztonsági rendszerüket, de hatékonyabbá kívánják tenni,
- vagy a HACCP felkészültségről regisztrált “Tanúsítványt” szeretnének.
Ajánljuk azoknak, akik:
A képzés célja, hogy a résztvevő képessé váljon arra, hogy érzékenyítse, valamint kölcsönös előnyök alapján együttműködés megteremtésére ösztönözze a hálózat tagjait a fenntartható működés megteremtése érdekében.
Cél, hogy a munkaadót képviselő résztvevő érzékennyé váljon a családbarát vállalati kultúra és működés kezdeményezésére, és megteremtésére a bemutatott szemlélet és átadott eszközök által.
A képzés elvégzése után a résztvevők rendelkezzenek azokkal a képességekkel és ismeretekkel, amelyekkel működtetik a Nő-Köz-Pontokat, támogathatják a nők foglalkoztathatóságát, munkaerőpiaci reintegrációját, megvalósíthatják az együttműködést szakmai partnereikkel.
A képzés célja, hogy a résztvevők hatékony spórolási és pénzkezelési technikákat sajátítsanak el, megtanulják a különböző hitelkonstrukciók előnyeit, veszélyeit felismerni, s a családi költségvetésnek megfelelően felelős pénzügyi döntést hozni.
A képzés célja, hogy a résztvevők felismerjék a családon belüli konfliktus jellemzőit, kialakulásuk okait, megtanulják azokat konstruktív módon kezelni családtagjaik bevonásával.
A képzés célja, hogy a résztvevő önismerete, kommunikációs készsége fejlődjön, asszertívabbá váljanak kommunikációjukban, illetve konstruktívabban tudjanak megoldani konfliktushelyzeteket.
(szórólapon Munkába állást támogató képzésként szerepel)
A képzés lényege, hogy a résztvevők megismerjék az offline és online álláskeresési technikákat: hogyan kell az interneten a végzettségüknek/tapasztalataiknak megfelelő állást keresni, milyen megbízható online álláskeresési platformok léteznek.